
Vragen van andere kinderen
Wat neem ik mee naar het ziekenhuis?
Blijf je een nachtje slapen in het ziekenhuis? Neem dan de volgende dingen mee:
pyjama
tandenborstel
toiletspullen (zeep, tandpasta, gel, etc.)
je lievelingsknuffel
schone kleding
Mag ik mijn eigen eten meenemen?
Als patiënt krijg je in het ziekenhuis te eten en te drinken als je bij ons blijft slapen.
Je mag zelf kiezen van de menulijst wat je de volgende dag wilt eten. Blijft je papa of mama een nachtje slapen, dan krijgen zij ook een ontbijt aangeboden. In overleg mag je ook eigen eten meenemen. Dit mag je alleen niet in de speelkamer opeten. Voor een operatie moet je nuchter zijn. Na de operatie krijg je natuurlijk een glaasje drinken.
Kan ik spelen in het ziekenhuis?
Op de kinderafdeling is een speelkamer. Deze is bedoeld voor alle patiënten die van hun kamer af mogen. In de speelkamer kan je met van alles spelen: er zijn boeken, spelletjes, i-pads, knutselactiviteiten en nog veel meer. Bij de polikliniek is in de wachtkamer ook speelgoed aanwezig. Als je even moet wachten, hoef je je niet te vervelen.
Mogen papa en mama/verzorgers de hele dag bij mij zijn?
Papa en mama/verzorgers mogen de hele dag bij jou zijn. 's Nachts mag er één van hen bij jou blijven slapen.
Overige bezoekers zijn welkom van 15.30 tot 19.30 uur.
Alle bezoekers moeten zich aan de volgende regels houden:
- ls je bezoek verkouden of zelf ziek, dan mogen ze niet langskomen. Als je bezoek in contact is geweest met besmettelijke (kinder)ziektes, dan mogen ze helaas niet langs komen.
- Je mag maximaal drie bezoekers per keer ontvangen, anders wordt het te druk op de afdeling.
Mag mijn papa, mama of verzorger blijven slapen?
Er mag altijd één ouder of verzorger blijven slapen. Er komt dan een bed naast jouw bed te staan. Dit gaat altijd in overleg met de verpleegkundige.
Mag ik mijn laptop of tablet meenemen naar het ziekenhuis?
Ja, je mag je laptop of tablet meenemen. Ook is er de mogelijkheid voor de patiënt op de kinderafdeling om een laptop te lenen. In het ziekenhuis kan iedereen gebruik maken van gratis internet. Op de Kinderafdeling is ook gratis Wifi.
Mag ik mijn mobiel gebruiken op de kinderafdeling?
Het is toegestaan om je telefoon te gebruiken, we vragen wel of je deze op trilstand wilt zetten.
Wat is het telefoonnummer van de kinderafdeling?
Het centrale nummer van het LangeLand Ziekenhuis is: 079-346 2626. Je kan dan vragen naar de Kinderafdeling.