;
Denk hierbij aan acute benauwdheid, ernstig bloedverlies, hartinfarct, bewusteloosheid en ernstige ongevallen.
U kunt 24 uur per dag terecht bij de spoedeisende hulp (SEH) van het LangeLand Ziekenhuis op de Toneellaan 1.
Voor hulp en medicijnen buiten kantoortijden:
Toneellaan 1
2725 NA Zoetermeer
Postbus 3015
2700 KJ Zoetermeer
info@llz.nl
Europaweg 151
2711 ER Zoetermeer
info.huidkliniek@langeland.nl
11 november 2019
Prostaatkanker is de meest voorkomende vorm van kanker onder mannen. Jaarlijks krijgen meer dan 10.000 mannen in Nederland de diagnose en elke drie uur sterft iemand aan de gevolgen van deze ziekte. Het is daarmee nummer 1 kanker bij mannen in Nederland.
Om de kennis over dit onderwerp te vergroten organiseert het Reinier Haga Prostaatkankercentrum op dinsdag 19 november aanstaande een informatieavond over (de gevolgen van) prostaatkanker. Geïnteresseerden zijn welkom om deel te nemen van 19.00 tot 21.30 uur in het HagaZiekenhuis, locatie Leyweg in Den Haag.
Gedurende deze avond zal er meer worden verteld over het onderwerp prostaat(kanker), de diagnose, behandelvormen en begeleiding tijdens de ziekte en is er een mogelijkheid tot het stellen van vragen.
Kosteloos inschrijven kan via het ReinierHaga prostaatkankercentrum.